De ce ne doare? Cine doare, de fapt?

❤️Vorbeam despre durere acum cateva zile…

intr-o postare pe Insta si intr-un podcast despre CUM INTEGRAM DUREREA.

Insa ieri am fost intrebata pe unul dintre grupuri “Cum fac sa ma detasez si sa nu-mi mai pese de ipocrizia din jur si sa nu ma mai doara?“.

Asa ca astazi, a iesit de un podcast – am ales sa lansez aceasta discutie catre toti, sa expun punctul de vedere personal dincolo de limitele grupului pentru ca este ceva ce intalnesc foarte des.

❤️New PODCAST: despre judecata celorlalti, respingere si de ce ne doare.

Asculta aici

❤️What next: #1 Podcasturi si meditatii cu abonament

Am ales sa creez pe Spotify o sectiune de podcasturi si meditatii pe baza de abonament (modic, 9.99 ron/luna) in care sa includ o parte dintre meditatiile speciale din cadrul programelor disponibile, plus alte cateva inregistrari care am simtit ca e benefic sa aiba un soi de echilibrare. Si acest aspect este strict legat de educarea oamenilor in a manifesta schimb energetic pentru ceea ce primesc – chiar si pentru cunoastere. 

Cand toti vom ajunge la manifestarea default a acestui echilibru, voi putea, in sfarsit, sa pot spune ca nu este necesar schimbul energetic impus/scris pe site pentru Spiritualitate, caci fiecare stie cum sa gestioneze corect Universal energia pe care o primesc sau o ofera, fara a genera karma sau dezechilibre.

❤️What next: #2 Program rutina sportiva & nutritie

De doua saptamani ne-am adunat intr-un nou grup care are ca scop (si de data aceasta il simt foarte asumat), sanatatatea corpului fizic – miscare, sport si alimentatie. Acesta inca nu apare pe site, insa daca esti interesat(a), just send me an email @ [email protected].

Invatam sa ne hranim sanatos (iar ‘sanatos” este diferit pentru fiecare in parte) si sa traim in echilibru cu corpul nostru – pas cu pas, fara hei rup, fara bataie, fara biciuiala. Cu BLANDETE.

❤️What next: #3 Pauza de la Alexandra pana dupa 15 august 🙂

In perioada 2-15 august, sloturile pe site si programele vor fi intr-o scurta pauza…ca si mine, de altfel. Voi fi disponibila pentru urgente – via sms, email. Wsapp si Telegram vor fi dezactivate.

Merg sa aduc informatii noi si sa pregatesc Marea Schimbare ce urmeaza. Sa mi pregatesc sufletul, corpul si mintea. Desi mi-e “teama” ca doua saptamani sunt insuficiente. 

Love,

A.

Related Posts

Prin utilizarea acestui site, sunteți de acord cu politica noastră de confidențialitate și utilizarea cookie-urilor conform Regulamentului General privind Protecția Datelor (GDPR). Detalii aici.

gratuit
meditatia pacii

Prin abonarea la newsletter vei primi acces la meditația gratuita și la newsletterele mele.

Te poti dezabona în orice moment :)

IMG_9592